Блог

Стайлер для волосся: що це і як його вибрати

Стайлер — персональна техніка для створення різнопланових зачісок. Зрозумілий в управлінні та багатофункціональний прилад дає змогу експериментувати з волоссям: вирівнювати та накручувати, надавати об’єму або збирати в завитки, робити цікаві укладки на кшталт гофре або голлівудської хвилі. Сучасні моделі вирізняються безпекою, різноманітністю робочих режимів і насадок у комплекті, потужними моторами та легкістю експлуатації. Про різновиди та правила вибору стайлера поговоримо далі в статті.

photo-1522337360788-8b13dee7a37e?q=80&w=2069&auto=format&fit=crop&ixlib=rb-4.0.3&ixid=M3wxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8fA%3D%3D

Якими бувають стайлери для волосся

Усі стайлери діляться на 3 види:

  1. Мультифункціональні. Пристрої комплектуються різними насадками, які надягають по черзі й дають змогу створювати десятки різнопланових зачісок. Зазвичай це преміальні професійні моделі. На піку популярності — фени для волосся Dyson з насадками для випрямлення, об’єму, укладання голлівудських хвиль і не тільки.
  2. Класичні. Пристрої одного типу для однакових завдань, наприклад випрямлячі, плойки або прилади-гофре. Недорогі стайлери для тих, хто дотримується консерватизму в щоденних укладках.
  3. Автоматичні. Сучасні моделі, які виконують за користувача більшість функцій: достатньо взяти одне пасмо і помістити його між робочими пластинами пристрою. Зручні стайлери, що гарантують ідеальний результат навіть новачкам.

Правила вибору спойлера для волосся

Вивчіть такі характеристики, перш ніж замовляти стайлер для укладання волосся:

  1. Тип робочих пластин. Керамічні насадки вважаються золотою серединою «ціна-якість». Металеві пластини недорогі, титанові — найміцніші, а турмалінові — максимально безпечні для волосся. Популярні моделі з комбінованим матеріалом, наприклад кераміка з додаванням алмазної крихти.
  2. Насадки. У комплекті зі стайлером можуть продаватися гладкі пластини для усунення пухнастості, фігурні — для створення локонів, щітки для дбайливого розчісування пасом, дифузори та концентратори для сушіння.
  3. Корисні функції. Автоматичне вимкнення запобігає загорянню приладу, іонізація знімає статичну електрику з волосся і надає йому шовковистості, парообробка дає змогу підготувати пасма до створення завитків, а подавання холодного повітря захищає зачіску від перегріву.
  4. Рівень потужності. Що вищий показник, то ефективніша робота пристрою і вища швидкість нагріву, але дорожча його вартість і вища витрата електроенергії. Знайти моделі в різному діапазоні можна на сайті Алло у Львові за вигідними цінами.
  5. Показники температури. Зазвичай вони коливаються від 150 до 250 °C. Чим вища температура, тим швидше створюється необхідна зачіска, але вищий ризик пошкодити волосяну структуру.
  6. Особливості конструкції. Наприклад, шнур з поворотом полегшує експлуатацію, а термоізольований наконечник попереджає опіки.
  7. Тип живлення. Більшість стайлерів живляться від мережі, але у деяких моделей є також вбудований акумулятор для роботи без розетки.

Вдалих покупок!

Нетребич Анастасія

Анастасія - співзасновник інтернет-видання "Врода та Мода" та досвідчений підприємець у сфері моди та краси. Вона має багаторічний досвід роботи у цій галузі, включаючи управління магазином жіночого одягу USAshop.ks у Херсоні. Анастасія відома своїм глибоким розумінням модних трендів та зобов'язана підтримувати високі стандарти якості та надійності у своїх публікаціях.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button